EURO 2020’DE BUGÜN 15 HAZİRAN

Avrupa futbol Şampiyonası EURO 2020 heyecanı yoğun ve meraklı bir şekilde devam ediyor. Tüm takımlar grup eleme maçlarında bir bir performanslarını sergiliyorlar.

Dünyanın merakla izlediği Euro 2020 heyecanında bugün iki maç oynanacak. Her gün ülkeler ve gruplar karşılıklı olarak maçlara çıkıyorlar ve grup maçları grup elemeleri hızlı bir şekilde devam ediyor. Bugün F Grubu’nda karşılaşmalar oynanacak.

İlk maç Portekiz ve Macaristan arasında oynanacak. Macaristan’ın başkentinde Budapeşte‘de oynanacak olan karşılaşma saat 19:00’da başlayacak. İkinci maç ise yine F grubunda yer alan Fransa ve Almanya arasında oynanacak. Fransa son dünya şampiyonuydu ve oldukça heyecanlı bir maç olan Almanya ile Fransa’nın karşılaşması da bu akşam, 5 Haziran Salı günü saat 22:00’de oynanacak. Fransa ve Almanya’nın maçı ise Almanya’nın Münih kentinde oynanacak.

EURO 2020’DE PORTEKİZ VE MACARİSTAN

Tüm dünyanın merak ve heyecanla beklediği Euro 2020 heyecanı kaldığı yerden devam ediyor. Bu akşam, 15 Haziran Salı akşamı saat 19:00’da F Grubu’nda Portekiz ve Macaristan oynanacak. Portekiz son Avrupa şampiyonu olmuştu. Son Avrupa şampiyonu rakibi bu akşam Macaristan olacak. Macaristan ev sahipliğinde, Budapeşte‘de oynanacak olan karşılaşma Puskas Arena’ da oynanacak.

Türkiye saatiyle saat 19:00’da başlayacak olan karşılaşma oldukça heyecanlı bir maç olacak. Her iki takımda bu maçı kazanmak ve Euro 2020’de puan alabilmek için en iyi performansını sergileyecek. Portekiz ve Macaristan maçı Macaristan ev sahipliğinde oynanacak ve saat 19:00’da başlayacak.

Her iki takımda kendi grubunda üst sıralara yükselmek ve finale kadar gelmek istiyorlar. Portekiz son Avrupa şampiyon olduğu için oldukça deneyimli ve oldukça kendine güvenen bir milli takım. Macaristan ise kendi evinde oynanacak olan bu maç için bu avantajı sonuna kadar kullanmak istiyor. Portekiz ve Macaristan maçının hakemi ise tanıdık bir yüz. FIFA kokartlı Türk hakem olan Cüneyt Çakır maçı yönetecek. Cüneyt Çakır Portekiz ve Macaristan karşılaşmasının hakemi olacak.

Başarılı hakem Cüneyt Çakır’ın yardımcılarını ise Bahattin Duran ve Tarık Ongun yapacak. Macaristan ve Portekiz maçında adeta bir Türk rüzgârı esecek.

EURO 2020’DE FRANSA VE ALMANYA

Bugünün bir diğer Euro 2020’de oynanacak olan karşılaşması ise Fransa ve Almanya arasında görülecek. Fransa son dünya şampiyonu olduğu için oldukça merak edilen bir maç olacak.

Almanya ise Alman disiplini ve almam oyun kültürüyle yetişen bir milli takım olduğu için bu maç çok hareketli ve izlemesi aşırı keyifli bir maç olacağa benziyor. Fransa ve Almanya karşılaşması Almanya’nın ev sahipliğinde oynanacak. Almanya’nın Münih kentinde yer alan alan Allianz Arena’da oynanacak olan Euro 2020 Almanya ve Fransa maçı Türkiye saatiyle saat 22:00’de oynanacak. Oldukça merak edilen ve bu grubun belki de en fazla izlenecek ve en fazla takip edilecek maçlardan birisi olan Almanya ve Fransa maçının sonucu tüm grubu hatta tüm Euro 2020 Şampiyonası’na etkileyecek cinsten.