EURO 2020’DE HAZIRLIK MAÇI

EURO 2020’DE HAZIRLIK MAÇI

11 Haziran itibari ile başlayacak olan ve tüm dünyanın merakla beklediği Euro 2020, Avrupa futbol Şampiyonası hazırlık maçları ile başlayacak.

Hazırlık maçında Türkiye milli takımı ve Azerbaycan milli takımı Antalya’da karşı karşıya gelecek. Maç bu akşam, 27 perşembe akşamı saat 20:00’de oynanacak. Alanya’da, Alanya sporun Stada olan Alanya Bahçeşehir Okullarında oynanacak olan bu maç TRT Spor üzerinden canlı bir şekilde yayınlanacak.

EURO 2020 HEYECANI BAŞLIYOR

Türkiye ve Azerbaycan milli takımlarının hazırlık karşılaşmasında kozlarını paylaşacağı Euro 2020 hazırlık maçı bu akşam, 26 Mayıs 27 Mayıs Perşembe akşamı saat 20:00’de oynanacak. Oldukça heyecanlı ve oldukça merak edilen bu karşılaşma her ne kadar bir puan getirisi olmasa da Euro 2020 heyecanını başlatmış olacak. Haziran ayini iple çeken milli takım var 11 Haziran itibari ile başlayacak olan Euro 2020 mücadelesinde heyecanlı ve bir o kadarda istekli bir performans sergileyecekler. Türkiye milli takımı Antalya’da bir süredir kampta. Oldukça iyi bir kampa giren milli takım Türkiye yoğun bir hazırlık sürecini yaşıyor.

EURO 2020’DE HAZIRLIK MAÇI

Azerbaycan hazırlık maçının ardından kendini daha da Euro 2020’ye hazır hissedeceğini düşünen Türkiye asıl maçların oynanacağı günlerde rakiplerine korku salmak istiyor. Teknik direktör Şenol güneş öğrencilerini ve kendine güveniyor. Milli takım maçlarında daha az performans sergilemiş oyuncuları sahaya çıkarmak isteyen teknik direktör Şenol Güneş her öğrenciye şans tanımak istiyor. Hazırlık maçlarında amaç puan kazanmak değil takımların durumunu öğrenmek. Şenol Güneş de az maçı çıkmış öğrencilerinin durumlarını öğrenmek için Azerbaycan maçını fırsata çevirecek.

Milli takım Türkiye oldukça kalabalık bir aday kadrosu ile sahaya çıkacak. Asıl maçlara kadar 30 kişiyle oluşturulan aday kadrosunda tüm dünyayı etkisi altına alan COVID-19 salgını nedeniyle takımlar 26 kişiye çıkarıldı. 26 oyuncu yedekli bir şekilde Euro 2020 maçlarında takımlarını temsil edecekler.

EURO 2020 MAÇ BİLGİLERİ

EURO 2020’DE HAZIRLIK MAÇI

Tüm dünyanın merakla ve heyecanla beklediği Euro 2020, Avrupa futbol Şampiyonası hazırlık maçları ile sezonu başlatacak. Asıl maçlar 11 Haziran itibari ile başlayacak fakat öncesinde milli takımlar kendi içlerinde anlaştıkları hazırlık maçına çıkabilirler.

Türkiye ve Azerbaycan milli takımlarda bu akşam, 27 Mayıs Perşembe akşamı saat 20:00’de hazırlık maçına çıkacaklar. Alanya’da, Alanya bahçeşehir okullari Stadı’nda oynanacak olan karşılaşma bu akşam saat 20:00’de başlayacak. Her iki milli takımda kendi oyuncularının formunu görebilmek ve daha az sahaya çıkan oyuncularını şans verebilmek için bu maçı fırsata çevirecekler. Karşılaşmayı canlı olarak TRT Spor üzerinden naklen bir şekilde izleyebilirsiniz.