EURO 2020’DE İKİNCİ YARI FİNAL BU AKŞAM OYNANACAK

EURO 2020’DE İKİNCİ YARI FİNAL BU AKŞAM OYNANACAK

Avrupa Futbol Şampiyonası, EURO 2020 heyecanında son yarı final maçı bu akşam, 7 Temmuz Çarşamba oynanacak. İngiltere ve Danimarka arasında oynanacak olan bu maç ikinci finalistin belli olmasını sağlayacak.

İlk finalist dün akşam, 6 Temmuz Salı akşamı oynanan İtalya ve İspanya maçında belli oldu. Normal sürede 1-1’lik eşitlik ile biten maçın uzatmalarda da sonucu değişmeyince maç penaltılara kaldı. Penaltı vuruşlarında İtalya üstün geldi ve finale yükselen takım İtalya oldu.

Bu akşam, 7 Temmuz Çarşamba akşamı saat 22.00’de oynanacak olan maç ile beraber İtalya’nın rakibi belli olacak. İngiltere ve Danimarka bu maçı kazanmayı çok fazla istiyorlar. Her iki takımda finale yükselip oradan da kupaya uzanmayı hedefliyor. İkinci ve son yarı final maçı her zamanki gibi TRT ekranlarında yayında olacak.

EURO 2020’DE İKİNCİ YARI FİNAL BU AKŞAM OYNANACAK

İNGİLTERE VE DANİMARKA EURO 2020 FİNALİ İÇİN HAZIR

Herkesin merakla beklediği EURO 2020 finaline sadece birkaç gün kaldı. İkinci finalist için İngiltere ve Danimarka kıyasıya bir mücadele için bu akşam, 7 Temmuz Çarşamba akşamı saat 22.00’de karşı karşıya gelecekler.

İngiltere ve Danimarka’nın karşı karşıya geleceği bu heyecanlı maç Londra’da Wembley Stadı’nda oynanacak. Maçın hakemi de Danny Makkelie olacak. Danny Makkelie Hollanda Futbol Federasyonu’ndan gelen bir hakem.

İngiltere kendi evinde oynadığı bu yarı finali geçerek finale yükselmek ve ikinci finalist olmak istiyor. Danimarka İngiltere’de finale yükselerek yine aynı yerde finali oynayıp ikinci kez kupayı kendi evine götürmeyi düşlüyor.

İngiltere milli takımı bu sene, EURO 2020’de turnuva kupasını kazanırsa ilk kez kupa kazanacak. Kendi evinde finale kadar yükselmek isteyen İngiltere milli takımı yarı final maçını kazanmak için elinden geleni yapacak.

EURO 2020’DE İKİNCİ YARI FİNAL BU AKŞAM OYNANACAK

EURO 2020’DE FİNAL ÖNCESİ SON MAÇ

Heyecanlı maçların oynandığı EURO 2020’de artık son iki maça geldik. İngiltere ve Danimarka yarı final maçını kazanmak için sahaya çıkacaklar. 11 Haziran Cuma günü başlayan grup mücadelelerinden bu yana sırasıyla rakipleri eleyen bu iki milli takım hedeflerine ve isteklerine ulaşabilmek için kıyasıya bir mücadele ettiler.

Yarı finale kadar yükselen İngiltere ve Danimarka milli takımları EURO 2020 heyecanında son aşamaya kadar yükselip hem kendilerini hem de ülkelerini gururlandırmak istiyorlar.