EURO 2020’DE YARI FİNAL HEYECANI YARIN BAŞLIYOR

Avrupa Şampiyonası Euro 2020
Avrupa Şampiyonası Euro 2020
EURO 2020’DE YARI FİNAL HEYECANI YARIN BAŞLIYOR
Avrupa Şampiyonası Euro 2020

Avrupa Futbol Şmapiyonası, EURO 2020’de yarı final heyecanı yarın, 6 Temmuz Salı akşamı itibariyle başlayacak. Oldukça heyecanlı ve merak edilen EURO 2002 yarı final mücadeleleri çeyrek final maçlarında olduğu gibi 3 gün sürecek.

EURO 2020 heyecanında Fransa, Almanya, Belçika ve Portekiz gibi takımlar hiç beklenmedik şekillerde turnuvaya veda ettiler. Yarı finale yükselen takımlar ise; İngiltere, Danimarka, İtalya ve İspanya milli takımları. EURO 2020’de yarı final heyecanı iki güne bölündü.

Tüm EURO 2020 maçları turnuvanın ilk başından olduğu gibi TRT ekranlarından yayımlanacak.

EURO 2020 YARI FİNALLER VE FİNAL İNGİLTERE’DE

11 Haziran günü başlayan EURO 2020 heyecanının bitmesine çok az bir zaman kaldı. Sadece üç maç daha oynanacak olan EURO 2020 turnuvasında heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Yarı final maçları yarın tüm görkemi ve heyecanı ile başlayacak.

EURO 2020’DE YARI FİNAL HEYECANI YARIN BAŞLIYOR

İlk maç, İtalya ve İspanya milli takımları arasında oynanacak. İtalya ve İspanya milli takımlarının karşılaşacağı maç yarın, 6 Temmuz Salı akşamı saat 22.00’de başlayacak. İngiltere’nin Londra’daki Wembley Stadı’nda oynanacak olan yarın final maçlarına belli sayıda seyirci kabul edilecek.

Maçı Alman Futbol Federasyonundan Felix Brych yönetecek. Canlı olarak o an da maçı Londra’daki Wembley Stadı’nda 60 bine yakın seyirci izleyecek. İtalya ve İspanya maçını kazanan takım EURO 2020’deki ilk finalist olmaya hak kazanacak.

İtalya milli takımı 1968 yılında şampiyon oldu ve ondan sonra finale kadar yükselmiş olsa da kupayı kazanamadı. İspanya milli takımı ise 4. Kez şampiyonluğa ve kupaya uzanmak istiyor.

EURO 2020’DE İNGİLTERE İLK KUPANIN PEŞİNDE

EURO 2020’DE YARI FİNAL HEYECANI YARIN BAŞLIYOR

Bu sene EURO 2020’de oldukça başarılı bir performans sergileyen İngiltere milli takımı ilk kupasını kazanmak için 7 Temmuz Çarşamba akşamı kendi şehrindeki statta Danimarka il karşı karşıya gelecek. İlk kupasını kendi evinde kazanmayı hedefleyen İngiltere Milli takımı yarı finalde rakibini yenerek finale yükselmeyi hedefliyor.

Danimarka ise bu sene, EURO 2020’de ikinci kez kupayı kazanmayı hedeflediği için İngiltere karşısında üstünlük kurmak isteyecek. 1992 yılında Almanya karşısında başarı elde eden Danimarka milli takımı ikinci kez kupa kazanma peşinde yarı final maçına çıkacak.