İspanya Polonya İddaa Tahmini 19.06.2021

EURO 2020 E Grubu ikinci maçları oynanacak. İspanya ile Polonya’nın kozlarını paylaşacağı karşılaşma saat 22.00’de başlayacak ve TRT 1 kanalından canlı yayınlanacak.

İspanya ve Polonya arasında oynanacak olan karşılaşmanın bets10 oranları şu şekilde verilmiş. İspanya kazanır 1.38, beraberlik 4.90, Polonya kazanır ise 9.25 olarak açıklanmış.

İspanya Kazanmak Zorunda

İspanya, EURO 2020’ye beraberlik ile başlayan takımlardan biriydi. Grubun ilk maçında İsveç ile karşılaşan İspanya, sahadan golsüz beraberlik ile ayrıldı. İspanya’nın kağıt üzerinde net favori olduğ maçta kazanamaması, tüm herkesi şaşırttı diyebiliriz. Grupta İsveç, Polonya ve Slovakya ile karşılaşcak olan İspanya, ikinci maçını Polonya ile oynayacak. Puan kaybı yaşama kredisini dolduran İspanya’nın Polony karşısında kazanması gereken bir maç. Polonya karşısında da olası bir puan kaybında, İspanya’nın gruptan çıkma şansı iyice azalabilir.

Polonya Son Sırada

Polonya, E Grubunda İspanya, İsveç ve Slovakya ile aynı grupta yer alıyor. Grubun ilk maçında Slovakya ile karşı karşıya gelen Polonya, rakibine 2-1 mağlup oldu. Beklenmedik bir yenilgi yaşayan Paulo Sousa’nın ekibinin, gruptan çıkma şansını zorlaştığını belirtelim. Bugün İspanya ile karşılaşacak Polonya’nın puan alması son derece önemli. Grupta puanı bulunmayan tek takım konumunda yer alan Polonya, ilk maçların bitiminin ardından sonra sırada kendine yer buldu. Grubun ikinci maçında İspanya ile karşılaşacak Polonya’nın puan alabileceğini düşünmüyorum.

İddaa Tahmini

Polonya, ilk maçta hiç iyi bir sınav vermedi. Slokvaya’ya kaybeden Polonya’nın İspanya karşısında puan alabileceğini düşünmüyorum. İspanya 3 puana yakın.

İddaa Oranı: MS 1 , Oran 1.22

Bets10 Oranı: MS 1, Oran 1.38

Maç Sonucu: 1-1

Maç Sonu Editör Yorumu: İspanya, grupta henüz galibiyet alamadı. İsveç maçının ardından, Polonya karşısında da puan kaybı yaşadılar.