Türkiye Galler İddaa Tahmini 16.06.2021

Avrupa Şampiyonası Euro 2020
Avrupa Şampiyonası Euro 2020

EURO 2020 A Grubunda ikinci maçlar oynanacak. Türkiye ile Galler’in kozlarını paylaşacağı mücadeleyi, saat 19.00’da TRT 1 kanalından takip edilebilecek.

Türkiye ve Galler arasında oynanacak olan karşılaşmanın bets10 oranları şu şekilde verilmiş. Türkiye kazanır 20.20, beraberlik 3.20, Galler kazanır ise 3.30 olarak açıklanmış. 

Türkiye Reaksiyon Göstermeli 

Türkiye, EURO 2020 A Grubunun ilk maçında, İtalya karşısında farklı bir mağlubiyet yaşadı. Roma şehrinde oynanan maçta, İtalya’ya 3-0 kaybettiler. Insigne ve İmmobile ile net fırsatlardan da yararlanamadıklarını belirtelim. Şenol Güneş ve öğrencileri adına, EURO 2020 macerası pek iyi başlamadı. Kalan 2 maçta Galler ve İsvirçe ile karşılaşacak Türkiye’nin bu maçlarda en az 4 puan toplaması şart. Özellikle Galler karşısında alınacak olası bir galibiyet, Türkiye’nin gruptan çıkma umutlarını iyice arttıracak diyebiliriz. İtalya karşısında hücumda da çok etkisiz kalan Türkiye, İtalya kalesinde pozisyon bulmakta bile zorlandı. Bu kez Türkiye’den daha farklı bir oyun bekleniyor. İtalya maçına nazaran, daha üretken ve daha fazla topa sahip olacak bir Türkiye izleyebiliriz. 

Türkiye Galler İddaa Tahmini 16.06.2021

Galler Sürpriz Peşinde 

Galler, grubun ilk maçında İsviçre ile 1-1 berabere kaldı. İkinci yarıda Kiefer Moore’un kafa golüyle 1 puanı almayı başaran Galler, EURO 2020 macerasına 1 puan ile başlamış oldu. Gruptan çıkma umutlarını koruyan Robert Page’in öğrencileri, grubun ikinci maçında Türkiye ile karşılaşacak. İsviçre maçına nazaran, Galler’i daha zorlu bir maçın beklediğini belirtelim. Türkiye’nin ilk maçı farklı kaybetmiş olması, Türkiye’nin maça daha fazla aslacağı düşüncesini de beraberinde getiriyor. Grubun ilk maçında İsviçre karşısında çok fazla etkili olamayan Galler’de yıldız isimler, Aaron Ramsey, Daniel James ve Gareth Bale, çok etkili bir performans gösteremedi. Galler eğer kazanmak istiyorsa, İsviçre maçından daha farklı ve üzerine koyacak bir performans göstermek zorunda.

İddaa Tahmini

Galler, savunma ağırlıklı oynayan ve yakaladığı kontra ataklarla etkili olan bir takım. Türkiye’nin topa daha fazla sahip olacağını ve Galler karşısında 3 puanı alacağını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1, Oran 2.00

Bets10 Oranı: MS 1, Oran 20.20

Maç Sonucu: 0-2

Maç Sonu Editör Yorumu: Türkiye, yine mağlup oldu. Galler karşısında çok etkisiz kaldılar ve haklı bir yenilgi yaşadılar. Galler, 3 puanı hak etti.