Rusya Danimarka İddaa Tahmini 21.06.2021

EURO 2020 B Grubu 3. Maçında, Rusya ile Danimarka karşı karşıya gelecek. Zorlu mücadele saat 22.00’de başlayacak ve TRT SPOR kanalından izlenebilecek.

Rusya ile Danimarka takımları arasında oynanacak olan karşılaşmanın bets10 oranlarını inceleyecek olursak Rusya galibiyetine 5.15, beraberlik tercihine 3.85, Danimarka galibiyetine ise 1.74 verildiğini görüyoruz.

Rusya Galibiyet Peşinde

Rusya, EURO 2020’ye mağlubiyet ile başlayan takımlardan biriydi. B Grubunun ilk maçında Belçika ile karşılaşan Rusya, sahadan 3-0’lık mağlubiyet ile ayrıldı. Cherchesov  ve ekibi, grubun ikinci maçında ise Finlandiya engelini tek golle geçti. Finlandiya’yı 1-0 mağlup eden Rusya, grupta ilk galibiyetini aldı ve 3. Sıraya yükseldi. 2. Sırada yer alan Finlandiya ile eşit puana sahipler ama averaj üstünlüğü Finlandiya’nın elinde. Grubun son maçında Danimarka ile karşılaşacak Rusya’nın kazanması gereken bir maç. Eğer Danimarka karşısında kazanırlar, Finlandiya’da puan kaybederse, gruptan 2. Çıkan takım Rusya olacak. Bu sebeple Rusya’nın galibiyetten başka düşüncesi yok.

Danimarka Kabusta

Danimarka, EURO 2020’ye kabus gibi bir başlangıç yaptı. Grubun ilk maçında Finlandiya’ya 1-0 kaybeden Kasper Hjumland’ın öğrencileri, grubun ikinci maçında ise Belçika’ya 2-1 mağlup oldu. İlk 2 maçta puan ile tanışamayan Danimarka, grupta son sırada yer alıyor. Puanı bulunmayan tek takım olan Danimarka, grubun son maçında Rusya ile karşılaşacak. Rusya karşısında kazanmaları halinde, en iyi 3. Olma ihtimalleri var. Ancak diğer gruplarda oynanacak maçların sonuçlarını beklemeleri gerekecek. Rusya ile karşılaşacak Danimarka’nın galibiyetten başka şansı yok.

İddaa Tahmini

Taraf bahsi açısından zor bir karşılaşma. İki takımında galibiyete ihtiyacı var. Ben gollü bir maç bekliyorum. Her iki takımda gol bulur.

İddaa Oranı: KGVAR , Oran 1.71

Bets10 Oranı: KGVAR, Oran 1.93

Maç Sonucu: 1-4

Maç Sonu Editör Yorumu: Danimarka’nın farklı bir galibiyet almasını kimse beklemiyordu. Rusya’yı 4-1 ile geçtiler ve gruptan çıkmayı başardılar.