AY YILDIZLILAR EURO 2020 HAZIRLIKLARINA DEVAM EDİYOR

AY YILDIZLILAR EURO 2020 HAZIRLIKLARINA DEVAM EDİYOR

A Milli Futbol Takımımız, Antalya’da kamp yaptığı Regnum Carya Golf&Spa Resort’ta, EURO 2020 hazırlıklarına devam ediyor. Teknik direktör Şenol Güneş yönetiminde ve yoğun bir şekilde gerçekleştirilen antrenmanlar, basına kapalı sürdürülmekte. 20 Mayıs Perşembe günkü kampta, Fenerbahçeli oyuncu İrfan Can Kahveci çalışmaları koşu ile sonlandırırken, Trabzonsporlu Abdülkadir Ömür ise fizik tedavi uzmanı ile antrenman yaptı. Öte yandan Beşiktaşlı oyuncular Rıdvan Yılmaz ve Dorukhan Toköz de kampa katılanlar arasındaydı.

2020 Avrupa Futbol Şampiyonası’nda yer alacak olan A Milli Futbol Takımımız, Antalya’da kamp yaptığı Regnum Carya&Spa Resort’taki hazırlıklarına devam ediyor. Ay yıldızlı takımın teknik direktörü Şenol Güneş yönetiminde ve yoğun bir şekilde yapılan antrenmanlar, basına kapalı gerçekleştirildi. Kampa 19 Mayıs Perşembe günü katılan Kerem Aktürkoğlu ve Umut Meraş da idmana katıldı. 20 Mayıs Perşembe günü ise Abdülkadir Ömür’ün fizyoterapist eşliğinde katıldığı antrenmanları, İrfan Can Kahveci koşu ile tamamladı. Aynı günün akşam saatlerinde de Beşiktaş’ta top koşturan Rıdvan Yılmaz ve Dorukhan kampa geldi.

AY YILDIZLILAR EURO 2020 HAZIRLIKLARINA DEVAM EDİYOR

21 Mayıs Cuma günü yapılan antrenmanlarda ise bu sefer İrfan Can Kahveci fizyoterapist eşliğinde ve takımdan ayrı bir şekilde çalışmalarını sürdürdü. 22 Mayıs Cumartesi günü yine basına kapalı yapılan idmanların büyük bir bölümünde, futbolcular daha çok taktik düzenlere yoğunlaştı. Oyuncalar, idmanın ilerleyen bölümlerinde, dar alandan hücuma çıkış çalışmalarını sürdürdü.

Öte yandan A Millilerin bazı oyuncularına ve teknik kadrosuna Antalya’da covid–19 aşısı yapıldı. Başhekim Hüsnü Yusuf Kara, Serik Devlet Hastanesine gelen ve Rıdvan Yılmaz, Altay Bayındır ve Umut Meraş ile teknik kadrodan oluşan 11 kişilik kafileyi karşılayarak işlemlerin yapılmasında yardımcı oldu. Hastanede BioNTech aşılarının ikinci dozlarını olan ay yıldızlı kafile, işlemlerin sona ermesinin ardından kaldığı otele geri döndü.

NE OLURSA OLSUN BİZ TÜRKİYE’YİZ

A Milli Takım kafilesine dâhil olan Beşiktaşlı oyuncu Dorukhan Toköz, EURO 2020 öncesinde bazı açıklamalarda bulundu. İtalya ile yapılacak açılış karşılaşması hakkında konuşmaya başlayan Toköz, söz konusu maçın kesinlikle zor bir maç olacağını, ama ne olursa olsun kendilerinin Türkiye olduğunu, bu zamana kadar hangi rakip hakkında zor olduğuyla ilgili bir yorum yapılsa hepsini yendiklerini ve iyi oldukları müddetçe rahatlıkla gruptan çıkacaklarına inandığını dile getirdi.

AY YILDIZLILAR EURO 2020 HAZIRLIKLARINA DEVAM EDİYOR

EN İYİ YERLERE GELECEĞİZ

Toköz ayrıca Beşiktaş’ın şampiyonluğu için çok mutlu olduğunu, iki kupa kazandıklarını, kupa kutlamalarını geride bırakıp Milli Takım’a odaklandıklarını, Milli Takım’da ellerinden geleni yapıp ülkelerini gururlandırmak istediklerini, en iyi yerlere geleceklerini, uzun bir hazırlık kamplarının olduğunu, Şenol hocanın da kendilerine her şeyi çalıştırdığını ve maçlarda başarılı olup önlerine bakacaklarını ifade etti.