EURO 2020’DE HAZIRLIK MAÇLARI DEVAM EDİYOR

EURO 2020’DE HAZIRLIK MAÇLARI DEVAM EDİYOR

Avrupa Futbol Şampiyonası, EURO 2020 kapsamında Türkiye ve Gine’nin milli takımları hazırlık maçında karşı karşıya gelecekler. EURO 2020 öncesinde yapılan bu hazırlık maçları takımlar ve takımların teknik direktörleri için oldukça yararlı oluyor.

Türkiye ve Gine milli takımının oynayacağı hazırlık maçı bu akşam, 31 Mayıs Pazartesi akşamı saat 20.00’de oynanacak. Karşılaşma Antalyaspor’un stadı Antalya Stadı’nda oynanacak. Maçı her zaman ki gibi TRT Spor üzerinden izleyebilirsiniz.

MAÇIN MUHTEMEL İLK 11’LERİ

TÜRKİYE: UĞURCAN, ZEKİ, ÇAĞLAR, MERİH, UMUT, OKAY, OZAN, MAHMUT, İRFAN, KENAN, BURAK

GİNE: A.KEITA, KONATE, I.CONTE, S.CONTE, SYLLA, A.CAMARA, POGBA, M.CAMARA, L.KEITA, BARRY, KABA

Bizim çocuklar ve Gine milli takımı ilk kez karşı karşıya gelecekler. Hazırlık maçı da olsa ilk kez karşı karşıya gelecek olan bu iki milli takımın sahadaki enerjisi ve performansları merak ediliyor. Türkiye Milli Takımı bu akşam, 31 Mayıs Pazartesi oynanacak olan 2. Hazırlık maçından sonra 2 Haziran 2021 itibariyle Antalya kampından ayrılıp Almanya’ya geçecek.

EURO 2020’DE HAZIRLIK MAÇLARI DEVAM EDİYOR

Normalde 23 kişi olması gereken milli takım oyuncuları bu sene pandemi nedeniyle 26 kişiye çıkarıldı. Tüm Antalya kampı boyunca 30 kişi olan Milli Takım Türkiye Almanaya’ya geçmeden önce 4 oyuncu eksik bir şekilde yola çıkacaklar.

Teknik direktör Şenol Güneş bu akşam oynanacak olan hazırlık maçından sonra 4 oyuncusunu Antalya’da bırakıp 26 oyuncu ile yola devam edecek. Tüm kalan hazırlıklara Almanya’da devam edecek olan Türkiye Milli takımı ilk maçına 11 Haziran Cuma günü saat 22.00’de İtalya ile çıkacak.

Çok az bir zaman kaldı EURO 2020 heyecanına ve her ülke en iyisi olmak ve en iyi performansını sergileyebilmek için sahaya çıkıp rakiplerine üstünlük kurmak isteyecek. Gine kendi tarihinde ilk kez Türkiye Milli Takımı ile karşı karşıya gelecek. EURO 2020 heyecanı hem tüm ülkeleri hem ülkelerin milli futbolcularını hem de tüm dünyadaki futbol severleri sardı.

EURO 2020’DE HAZIRLIK MAÇLARI DEVAM EDİYOR

Heyecanla ve merakla EURO 2020 serüveninin başlamasını bekliyoruz.

EURO 2020 TÜRKİYE – GİNE HAZIRLIK MAÇI

Türkiye Milli Takımının ikinci hazırlık maçı Gine ile olacak. Türkiye ve Gine milli takımlarının hazırlık maçı bu akşam, 31 Mayıs Pazartesi akşamı saat 20.00’de oynanacak. Karşılaşma Antalya’da Antalya Stadı’nda oynanacak ve maçı canlı olarak TRT Spor üzerinden zizleyebilirsiniz.