İTALYA VE TÜRKİYE EURO 2020 AÇILIŞ MAÇINDA

Avrupa Şampiyonası Euro 2020
Avrupa Şampiyonası Euro 2020
İTALYA VE TÜRKİYE EURO 2020 AÇILIŞ MAÇINDA
Avrupa Şampiyonası Euro 2020

Avrupa futbol Şampiyonası, Euro 2020 heyecanı bu akşam itibarıyla başlıyor. Bir ay sürecek olan Euro 2020 heyecanın açılış maçı İtalya ve Türkiye arasında oynanacak. Roma’da oynanacak olan bu maç tüm Euro 2020 takımları için oldukça önem arz ediyor. Açılış maçında hem İtalya takımı hem de Türkiye milli takımı en iyi performanslarını sergilemek için sahaya çıkacaklar.

EURO 2020’DE İTALYA

İtalya milli takımı Euro 2020 için tüm hazırlıklarını oldukça yoğun bir şekilde tamamladı. Açılış maçında Türkiye milli takımı ile karşı karşıya gelecek olan İtalya milli takımı hazırlık maçlarında başarılı bir performans sergiledi. Roma’da, kendi ev sahipliğinde oynanacak olan bu ilk maçta İtalya takımı Türkiye milli takımı yenmek ve puan kazanmak istiyor.

Milli takım tarihinde İtalya Türkiye milli takımına hiç yenilmedi. Başarılı bir performans sergileyen İtalya milli takımı yine aynı şekilde Türkiye karşısında en iyi performansını sergileyerek yenilmek istemiyor. Hazırlık maçlarında başarılı bir performans sergileyen İtalya milli takımı bu maçı da kazanmak istiyor. İtalya’da oldukça başarılı oyuncular var. Milli takımda başarılı isimlerin oynadığı İtalya milli takımı Euro 2020’de oldukça iddialı.

Ciro İmmobile, İtalya milli takımının yıldız ismi. Önemli bir koz olarak kullanacak olan İtalya milli takımı başarılı oyuncuyu ilk 11’de mutlaka yer verecek.

İTALYA VE TÜRKİYE EURO 2020 AÇILIŞ MAÇINDA

Kaleci olarak Donnarumma, Chiellini, Bonucci İtalya Milli Takımında stoper olarak göz dolduruyor. Barella, Marco Verratti, Jorginho ise orta sahada yer alan İtalyan isimler. İnsigne ve İmmobile ise yine Euro 2020 tane milli takımındaki önemli yıldız isimler arasında yer alıyor. Bir tane milli takımı Euro 2020 kadrosunu çok iyi oyunculardan oluşturmuş bir vaziyette. Yıldız isimler ile sahaya çıkacak olan İtalya milli takımı hem Türkiye maçında hem de bir sonraki maçlarında Rakiplerine korku salmak ve maçları bir bir yenmek istiyor.

İtalya milli takımı Euro 2020’ye özenle ve oldukça iyi bir şekilde hazırlandı. Gök Mavililer olarak adlandırılan İtalya milli takımı Euro 2020 ele elemelerinde 37 gol atıp sadece kendi kalelerinde üç gol gördüler. Çok başarılı bir istatistiğe sahip olan İtalya milli takımı Euro 2020 elemelerinde gösterdiği başarıyı Euro 2020 asıl maçlarda da göstermek istiyorlar. Euro 2020 elemelerini hiç yenilmeden tamamlayan İtalya milli takımı Euro 2020’nin asıl maçlarında da rakiplerine korku salmak ve hiç yenilemek istiyor.

EURO 2020 MUHTEMEL İLK 11’LER

İtalya: Donnarumma, Florenzi, Bonucci, Chiellini, Spinazzola, Barella, Jorginho, Locatelli, Berardi (Chiesa), Immobile, Insigne

İTALYA VE TÜRKİYE EURO 2020 AÇILIŞ MAÇINDA

Türkiye: Uğurcan Çakır, Zeki Çelik, Merih Demiral, Çağlar Söyüncü, Umut Meraş, Okay Yokuşlu, Ozan Tufan, Kenan Karaman, Hakan Çalhanoğlu, Yusuf Yazıcı, Burak Yılmaz

EURO 2020 İLK MAÇ DETAYLARI

Avrupa Futbol Şampiyonası Bir diğer ismi ile Euro 2020 heyecanı bu akşam, 11 Haziran Cuma akşamı Türkiye saatiyle saat 22:00’de başlayacak. İlk maç İtalya ve Türkiye arasında oynanacak. Bizim Çocuklar ve Gök Mavililer arasında oynanacak olan bu karşılaşma İtalya’nın ev sahipliğinde Roma’da oynanacak. TRT 1 ekranlarından naklen ve şifresiz bir şekilde yayınlanacak olan bu maçı kendi saatinde naklen bir şekilde izleyebilirsiniz.